מרכז הרפז – נעים להכיר 🙂

שלום ! אם הגעת עד כאן, כנראה שגם את רוצה להיות גננת.

יתכן שיש לך גן שלך, אולי אפילו עשרות שנים, אך מעולם לא מצאת את הפנאי ללמוד. שגרת העבודה היומיומית העמוסה בגן, משימות ומטלות ניהול הבית, הילדים הקטנים, עוד תינוק נולד… אף פעם זה לא הזמן המתאים להתפנות לדבר נוסף בחייך, ולרוב זה גם לא הזמן המתאים להוצאה כספית נוספת. אני מכירה את זה מקרוב.

ובכל זאת את קוראת את השורות האלו. כי זה בוער בך כבר הרבה זמן.

אז אולי הגיע הזמן?

אולי הגיע הזמן לעשות משהו עבורך? להתפנות לכמה שעות בשבוע (כן, רק כמה שעות!) ולצאת ללימודים, שבטווח הרחוק – לא רק את תצאי מורווחת אלא כל משפחתך.

ולמה דווקא אצלנו, את שואלת ?

בנוסף לידע ולכלים שאת רוכשת במהלך הלימודים, שמונגשים אליך בצורה מעשית, יומיומית, בצורה שכזו שתוכלי ליישם את מה שלמדת כבר למחרת בבוקר כשאת נכנסת לגן, את תרכשי בטחון, תגבשי אג'נדה חינוכית ברורה ומוצקה, תקבלי ליווי ממיטב המרצות בתחום, תקבלי יעוץ טלפוני מצוות המרכז בכל נושא שרלוונטי לשגרת הגן, ואני מבטיחה לך, שאת ממש תחכי לאותו יום או יומיים בשבוע שבהם את לומדת, תסיימי את השיעור מלאת אנרגיות, מסופקת ומרוצה.

אני מזמינה אותך לפנות אלינו בכל שאלה,

אפשר להתקשר או לשלוח מייל

כולנו כאן לרשותך!

מיכל

שעות הפעילות שלנו למענה טלפוני:
ימים ראשון-חמישי בין השעות 08:30-15:30
רחוב שושנה פרסיץ 1 תל אביב
09-7966566
info@m-harpaz.co.il

 

אודות מיכל הרפז

מיכל הרפז, בעלת תואר ראשון בחינוך ותעודת הוראה לגיל הרך, בעלת תואר שני בניהול מערכות חינוך וחמש שנות לימוד הנחיית קבוצות הורים במכון אדלר, גננת ומנהלת מעונות יום בעברה.
מיכל הקימה את מרכז הרפז לפני 15 שנה על מנת לתת מענה לנשות החינוך בגנים הפרטיים בין אם בהתמודדויות מורכבות עם ההורים, עם הצוותים וכמובן עם הילדים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן